הקו הפתוח 03-6781481
Menu

החברות בעמותה

עמותת צליאק בישראל מהווה בית חם עבור חולי הצליאק ובני משפחותיהם. הקמנו את העמותה מתוך הצורך הטבעי בקשר עם אנשים כמונו, שמבינים וחווים את מחלת הצליאק בגוף ובנפש, מתוך הדאגה לרווחתם של חולי הצליאק ובני משפחותיהם בהתמודדות עם "התרופה" היחידה לצליאק: התזונה ללא גלוטן, על כל השלכותיה הבריאותיות, הצרכניות והחברתיות, ובמטרה להרחיב את המודעות לצליאק בקרב הציבור הרחב ובקרב הממסד.

אתם לא לבד

להיות חברים בעמותת צליאק בישראל, זה אומר: להיות שייכים לקבוצה גדולה ומעצימה של אנשים ומשפחות, אשר חווים את הצליאק הן כמחלה והן כדרך חיים, המשפיעות על הבית ועל הסביבה. להיות חברים בעמותה שלנו, זה אומר: לחלוק ידע אחראי ובטוח, וגם להיתרם ממאגר נסיון מעשי שנצבר אצל כל אחד מאתנו ולתרום לו; לסייע ולהסתייע בעצה ובהדרכה החל מרגע האבחון; ליהנות מהגב של קהילת חולי הצליאק בישראל ובני משפחותיהם, המעניקה לנו סמכות ונוכחות במגעים עם כל המערכות הציבוריות. להיות חברים בעמותת צליאק בישראל, זה אומר: לקדם יחד נושאים שחשובים לכלל, ולסייע לפרטים שבתוכנו להתמודד עם הקשיים והאתגרים היומיומיים שמזמנת מחלת הצליאק לכל אחד מאתנו. להיות חברים בעמותת צליאק בישראל, זה לעשות למען עצמנו ולהיות מסוגלים להשפיע על איכות החיים של כלל משפחות הצליאק בישראל.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו

בהצטרפותכם כחברים לעמותת צליאק בישראל, אתם נותנים את ידכם להמשך העשייה העניפה של העמותה למען כלל חולי הצליאק בישראל. מאז הקמת העמותה, בשנת 1999, לקחנו על עצמנו אחריות ומחויבות חברתית עמוקה: להעמיק את הידע ואת תודעת הצליאק בקרב הציבור הרחב,בקרב קובעי המדיניות בממשלה ובכנסת, ברשויות ובגופים הציבוריים והפרטיים, ובקרב כל העוסקים במזון בישראל. אנו רואים חשיבות ראשונה במעלה להפצת הידע על הצליאק, גילויו, תסמיניו, השלכותיו ועל האפשרויות לחיים בריאים וכמעט ללא מגבלות. בזכות פעילות עקבית ועיקשת, חולי צליאק ומשפחותיהם בישראל חוו מהפך מדהים ממצב של אי הכרת הצרכים הייחודיים שלנו והעדר פתרונות תזונתיים מספקים - לשינויים בתחומי סימון המזון, החקיקה, האבחון, ושפע מוצרי מזון נגישים וייעודיים לנו. כל אחד מאתנו נשכר מכך.

למעלה
 

Login

התחברות