Menu

תקנון אתר עמותת צליאק בישראל

 
 
 
1.      שלום וברוכים הבאים לאתר האינטרנט של עמותת הצליאק בישראל, ע"ר (להלן: "העמותה"), אשר הנה עמותה רשומה המהווה בית חם עבור חולי הצליאק ובני משפחותיהם. 
 
2.      אתר העמותה, הפועל תחת שם המתחם www.celiac.org.il, מאגד מידע רב ומגוון בנושאי מחלת הצליאק, לרבות מידע אודות המחלה ואבחונה, דרכי התמודדות וטיפול, וכן מדריכים שימושיים אשר נועדו לסייע לחולי הצליאק ולבני משפחותיהם לשמר או לשפר את איכות חייהם על ידי תזונה ללא גלוטן (להלן: "האתר"). 
 
3.      אנו מתכבדים להציג בפניכם את תקנון האתר, המאגד בתוכו את כלל תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל הגולשים, המבקרים והמשתמשים באתר (להלן: "המשתמשים"). אנא הקפידו לעיין היטב בתנאי תקנון זה ולפעול על פיו. 
 
4.      העמותה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה, ואנו ממליצים לשוב ולעיין בתקנון מעת לעת על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בו. לנוחיותכם, תאריך עדכון התקנון מופיע בתחתית.
 
5.      מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.
 
6.      במידה וברצונכם לשאול שאלה בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי העמותה או בכל עניין אחר, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות העמוד "צור קשר" ונשמח להשיב.
 
א. השימוש באתר
 
 
 
7.      כניסה לאתר והגלישה בו משמעם קבלה והסכמה לכל התנאים הללו. במידה ואינכם מסכימים לתנאי תקנון זה, הנכם מתבקשים שלא לעשות בו כל שימוש. 
 
8.      אתר העמותה מיועד בראש ובראשונה לחולי הצליאק ולבני משפחותיהם ומאגד בו מידע רב בתחום. השימוש באתר מיועד לצרכים אישיים ופרטיים בלבד ולא לכל שימוש מסחרי, עסקי, ציבורי או אחר. בעלי עסק המעוניינים לקיים שיתוף פעולה עסקי או להציע מוצרים או שירותים רלוונטיים, מוזמנים לפנות אלינו באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים באתר.
 
כל שימוש מסחרי או עסקי, או כל שימוש שאינו בהתאם לתקנון זה, מהווה הפרה חמורה של תנאי שימוש אלה
 
9.      השימוש באתר ייעשה באחריות המשתמשים בלבד בהתאם ובכפוף לתנאי תקנון זה בלבד. אין לעשות כל שימוש באתר שאינו במסגרת השימושים ו/או השירותים אותם האתר מציע. 
 
10.  נאסר בזאת באופן מפורש על חדירה לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו ו/או ליקוט מידע מהאתר באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל שימוש בכריית נתונים, רובוטים, הנדסה חוזרת או שיטות דומות של ליקוט וחילוץ ו/או ניצול האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, אנלוגי או דיגיטלי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים ו/או לפגוע בפרטיותם ו/או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. 
 
11.  העמותה ו/או מי מטעמה רשאים להסיר מהאתר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתה וללא מתן הודעה מראש או הצורך לנמק.
 
 
 
ב. התכנים, המידע והמדריכים באתר
 
 
 
12.  באתר תוכלו למצוא תכנים רבים אשר נועדו לרווחתם של חולי הצליאק ובני משפחותיהם (להלן: "התכנים באתר"). 
 
13.  בין תכנים אלה מידע ומאמרים על מחלת הצליאק, אבחון מעקב וטיפול, בדיקות גנטיות, בעיות רפואיות נלוות, תזונה, תרופות וחיסונים, מידע והמלצות התנהלות במסגרות שונות לאורך החיים (בית ספר, צבא וכד').
 
14.  בנוסף לתכנים האמורים, מתפרסמים באתר מדריכים שימושיים כגון מדריך מזון מקוון, מדריך נופשים ללא גלוטן, תרופות תוספי מזון וטיפוח, מתכונים ועוד.
 
15.  רובם של התכנים והמידע באתר פתוחים לציבור המשתמשים, והשימוש בהם אינו כרוך או מותנה בתשלום או בהרשמה מראש לאתר. 
 
16.   הגישה למדריך המזון המקוון ומדריך "נופשים ללא גלוטן" הנו לחברי העמותה בלבד, או לחלופין בתשלום מראש באמצעות הקו הפתוח. 
 
 
 
ג. רישום לעמותה 
 
 
 
17.  אנו מזמינים את קהילת חולי הצליאק ובני משפחותיהם להצטרף לעמותה, לקבל הטבות ועדכונים שוטפים, להשתתף ולקחת חלק בפעילויותיה הרבות והמגוונת.
 
18.  הרישום וההצטרפות לעמותה מתבצעת באופן פשוט וידידותי, זאת באמצעות מילוי טופס ייעודי ומסירת אמצעי תשלום.
 
19.  בעת הרישום לעמותה תתבקשו למסור פרטים אישיים כגון שם פרטי ומשפחה, ת.ז., כתובת דוא"ל, סיסמא לשימוש באתר, כתובת מגורים, ופרטי יצירת קשר, תאריך לידה, תאריך אבחון המחלה, קופת חולים ועוד. 
 
20.  כמו כן, בעת הרישום לעמותה תתבקשו לאשר כי הנכם מבקשים להיות חברים בעמותת הצליאק, מטרות העמותה ותקנון העמותה ידוע לכם, ואם תתקבלו כחברים, אתם מתחייבים לקיים את הוראות התקנון ואת החלטות האסיפה הכללית של העמותה. 
 
21.  עוד על פעילות העמותה תוכלו ללמוד באתר וכן בקו הפתוח של העמותה. 
 
22.  דמי החברות השנתיים בעמותה הנם בסך של 100 ₪ (להלן: "דמי החברות"). דמי החברות עשויים להשתנות בהתאם להחלטת העמותה.
 
23.  תשלום דמי החברות יכול להתבצע הן באמצעות הטלפון (על ידי הקו הפתוח) או באמצעות כרטיס האשראי ומערכת הסליקה באתר. 
 
24.  כל עסקאות התשלום באתר, הפרטים האישיים ופרטי כרטיס האשראי מאובטחים ומוצפנים בטכנולוגיית SSL שהינה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום אבטחת המידע. עם זאת, אין להוציא מכלל אפשרות שטכנולוגיה זו אינה מספקות אבטחה הרמטית.
 
25.  על כל הפרטים שנמסרים במהלך ביצוע ההרשמה לעמותה או התשלום באמצעות האתר להיות אמיתיים ומדויקים. העמותה שומרת על זכותה לנקוט בהליכים משפטיים, אזרחים או פליליים, כנגד משתמש אשר מסר פרטים כוזבים ו/או שגויים ושיבש את הליך התשלום. לידיעתכם, הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית.
 
26.  לאחר הרישום לעמותה ותשלום דמי החברות, ישמשו שם המשתמש (דוא"ל) והסיסמא שהזנתם להזדהות בעת הכניסה לאתר ולפתיחת האפשרות ליהנות מן התכנים וההטבות שהאתר מציע. 
 
27.  מובהר כי שם המשתמש והסיסמא הנם אישיים ואינם ניתנים להעברה ואין לשתף בהם כל אדם או גוף אחר ו/או לתת הרשאה ו/או זכות גישה, מלאה או חלקית, לשימוש כלשהו באתר. מבלי לגרוע מכל זכות או סעד המוקנים לעמותה על פי דין, בכל מקרה של הפרת סעיף זה, תהיה העמותה רשאית להסיר לאלתר את חשבון המשתמש ולמנוע גישת המשתמש לאתר, זאת ללא הודעה מראש.
 
28.  כל פעילות בחשבון הנה באחריות המשתמש בלבד. העמותה תהיה רשאית למנוע גישה מהמשתמש לאתר ו/או לחשבונו בכל עת לפי שיקול דעתו המלא ולא תהיה לו כל אחריות בקשר לכך. כן תהיה העמותה רשאית להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו לפי שיקול דעתה וללא מתן הודעה על כך.
 
 
 
ד. מפרסמים ופרסומים באתר
 
 
 
29.  בהתאם לשיקול דעתה, העמותה עשויה ורשאית לאפשר למפרסמים שונים, תמורת תשלום, להציב פרסומות שונות ברחבי האתר אודות מוצרים או שירותים רלוונטיים, הן באמצעות באנרים, והן באמצעות מודעות טקסט והן באמצעים אחרים (להלן: "פרסומים"). 
 
30.  מובהר, כי כל הפרטים, החומרים והמידע בנוגע לפרסומים המתפרסמים באתר, מתפרסמים מטעם המפרסמים ועל אחריותם בלבד. אין העמותה מתיימרת או יכולה לערוב על תוכנם, אמינותם או על כדאיותם, והיא לא תישא בכל אחריות בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים בקשר לכל מוצר ו/או שירות ו/או אחר ולא יהיה צד לכל ההתקשרות בין המשתמשים לבין המפרסמים. 
 
31.  על כן, מומלץ למשתמשים באתר לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשרו עם מי המפרסמים או יסתמכו על מידע שפורסם בכל מקום אחר באתר. שכן כאמור העמותה איננה יכולה ואיננה מתיימרת להעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם. 
 
32.  מובהר כי פרסום חומר פרסומי באתר אין משמעו כי העמותה או מי מטעמה מעודדת או ממליצה על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו או על מוצריו. על המשתמשים לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם ירכשו מוצר או שירות.
 
 
 
ה. העדר אחריות
 
 
 
33.  האתר מאגד בו, בין היתר תכנים רבים בהם מידע והסברים רבים בנושאי האבחון והטיפול במחלת הצליאק והחיים ללא גלוטן. כמו כן, העמותה מאפשרת לחבריה להחשף למדריכים שימושיים אשר נועדו להקל על חייהם של החולים במחלת הצליאק ובני משפחותיהם. בין מדריכים אלה- מדריך מזון מקוון, מדריך לנופשים ללא גלוטן, תרופות תוספי מזון וטיפוח ומתכונים. 
 
34.  לתשומת לבכם, כלל התכנים והמידע באתר זה נכתבו והונגשו כשירות לחולי הצליאק ולבני משפחותיהם. חלק מן המידע מסתמך על מידע שנמסר מיצרנים או מספקים שונים של מזון. 
 
35.  אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ רפואי או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה רפואית או אחרת. אין בתכנים הכלולים באתר זה כדי להחליף בדיקה יסודית של המידע אודות מוצרים או שירותים ובייחוד אודות תכולת או אי תכולת גלוטן במוצר או במוצריו של ספק או נותן שירותים. בכל מקרה של ספק באשר לתכולת גלוטן במוצר כלשהו, יש לבדוק ישירות מול היצרן או הספק. 
 
36.  כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בזהירות מתאימה ובכל ספק, ולו הקל שבקלים, להימנע מעשיית כל פעולה העלולה לסכן את מצבו הרפואי. 
 
37.  במידה ואחד מהתכנים המופיעים באתר סותר או נוגד כל הנחייה או עצה רפואית כלשהי שנתקבלה מאת הרופא המטפל, יש לנהוג לפי ההנחיה או העצה הרפואית.
 
38.  העמותה ו/או מי מטעמה לא תישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע כלשהו המוצג באתר, בין אם כחומר מקצועי, בין אם כחומר שיווקי או אחר, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר. המשתמש מוותר בזאת על כל טענה ו/או דרישה ואו תביעה נגד העמותה ו/או מי מטעמה בכל עניין ו/או נזק שייגרם לו בגין השימוש באתר או באחד מתכניו.
 
39.  השימוש באתר הנו AS IS. העמותה איננה מתחייבת כי כל המערכות באתר יפעלו בצורה תקינה או כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל. עצם הימצאותו של קישור לאתר אחר אין משמעה כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ואי משמעו כי העמותה ו/או מי מטעמה ממליץ או מעודד השימוש באתר המקושר. העמותה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך לרבות בגין כל נזק, עקיף או ישיר שייגרם למשתמשים כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים המקושרים אליהם ו/או בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים בהם. 
 
40.  כמו כן, העמותה לא תישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע למשתמשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. המשתמשים מתבקשים לקחת זאת בחשבון בבואם להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק. 
 
41.  העמותה איננה מתחייבת לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, העמותה רשאית להשבית את האתר, כולו או חלקו, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא תישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.
 
42.  העמותה איננה מתחייבת שהשירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי העמותה, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל העמותה או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת. העמותה ו/או מי מטעמה לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, שייגרמו למשתמשים עקב כך.
 
ו. הגנת הפרטיות ושימוש במידע
 
 
 
43.  להלן, תוכלו ללמוד על מדיניות הפרטיות של העמותה וכיצד היא עושה שימוש במידע הנמסר לה באמצעות האתר: 
 
44.  המידע הנאסף על ידנו:
 
44.1.  בעת ההרשמה לעמותה, הנכם נדרשים למסור פרטים אישיים, פרטי התקשרות וכן פרטים אישיים אודותיכם לפי הפירוט שהובא לעיל. 
 
44.2.  הפרטים והמידע שאתם מוסרים ו/או מזינים ו/או שומרים באתר, מידע אודות פעילות המשתמשים, וכן מידע נוסף שאיננו אישי שיצטבר אודות המשתמשים, יישמר במאגר המידע של האתר.
 
45.  השימוש במידע:
 
45.1.  עם מסירת פרטיכם לעמותה, הנכם מסכימים בזאת כי העמותה ו/או מי מטעמה ו/או בהרשאתה יהיו רשאים לפנות אליכם באמצעי תקשורת שונים (לרבות דוא"ל, הודעות מסר קצר וכיוב'), ולהציע לכם מידע וחומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של העמותה או מידע אחר בו סבורה העמותה כי המשתמשים ימצאו בו עניין. 
 
45.2.  בידי המשתמשים הברירה, בכל עת, לבקש להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו. כמו כן, הנכם רשאים בכל עת לפנות לעמותה ולבקש כי פרטיכם יימחקו ממאגר המידע.
 
45.3.  העמותה לא תעביר מידע זה לצדדים שלישיים, אלא בהתאם להוראות תקנון זה ו/או הוראות הדין ו/או בהתאם לכל צו שיפוטי.
 
45.4.  העמותה שומרת לעצמה את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.
 
45.5.  ייתכן ובנסיבות מסוימות תשתמש העמותה במסגרת האתר ב"עוגיות" (Cookies) "פיקסלים" ואמצעים דומים אחרים, שהינם קבצי קוד ו/או קבצים קטנים הנשלחים למחשבכם. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיכם האישיות, לצורכי אבטחת מידע וכן להקלת השימוש החוזר באתר או לשימושים אחרים המותרים על פי תנאי השימוש. לתשומת לבכם, במידה ואינכם מעוניינים בקבלת "עוגיות" או במידה ואינכם מעוניינים כי האתר יאסוף מידע אודותיכם, באפשרותכם לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנכם משתמשים או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר. 
 
46.  אפשרויות המשתמשים:
 
46.1.  העמותה נוקטת באמצעים שונים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלה ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, אתר העמותה אינו יכול להבטיח הגנה הרמטית ומוחלטת וכי המידע לא ייחשף על ידי פעולה זדונית או מכוונת נגד האתר. במידה ואינכם מעוניינים כי מידע אודותיכם ו/או אודות השימוש שלכם באתר יישמר, הנכם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר.
 
46.2.  במידה ואינכם מעוניינים שמידע מסויים יישמר אודותיכם הנכם מתבקשים שלא למסור פרטים אישיים ו/או לא לעשות שימוש בשירותי האתר ו/או העמותה.
 
46.3.  הנכם רשאים, בכל זמן, לערוך את הפרטים האישיים שנמסרו על ידכם בעת ההרשמה לעמותה. 
 
46.4.  במידה ואינכם מעוניינים לקבל "עוגיות" ("cookies") או במידה ואינכם מעוניינים כי האתר יאסוף מידע אודותיכם, באפשרותכם לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנכם משתמשים או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר. אנא קחו בחשבון כי במקרה זה, ייתכן ופונקציות מסויימות באתר לא יפעלו כראוי.
 
 
 
ז. קניין רוחני
 
 
 
47.  זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לעמותה בלבד. 
 
48.  אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב מאת העמותה. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתה הכתובה מראש של המותה.
 
 
 
ח. יצירת קשר
 
 
 
49.  במידה ותתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, צוות העמותה ישמח לעמוד לרשותכם. 
 
50.  תוכלו ליצור עימנו קשר באמצעות מספר הטלפון: 03-6781481 ימים א'-ה' בין השעות 09:00-13:00 ובין השעות 15:00-19:00 יום ו' בין השעות 09:00-11:00 או באמצעות העמוד צור קשר. 
 
 
 
ט. שונות
 
51.  העמותה רשאית לשנות בכל עת את תנאי השימוש ללא הודעה מראש.
 
52.  מבלי לגרוע מזכותה של העמותה לנקוט בהליכים משפטיים, העמותה שומרת כל זכותה למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר- והכל על פי שיקול דעתה הבלעדי של העמותה.
 
53.  מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד העמותה, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.
 
54.  לבית המשפט המוסמך בעיר תל-אביב-יפו סמכות ייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.
 
 
 
עדכון אחרון 14.11.19
למעלה

Login

התחברות